top of page
modern Home

Rodzice!

Czasem konsultacja bywa niewystarczająca. Czasem mając dziecko w terapii odkrywamy, że sami potrzebujemy rozwinąć swoje kompetencje wychowawcze i rodzicielskie. Czasem stres rodzicielski bywa tak duży, że potrzebujemy znaleźć przestrzeń dla siebie. A czasem po prostu chcemy popracować nad poprawieniem satysfakcji z bycia rodzicem i z kontaktu z dzieckiem. Tutaj możecie znaleźć ofertę dla siebie.

Formularz zapisów - warsztaty dla rodziców
Zapisuję się na:

Wysyłając formularz wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych zgodnie z INFORMACJĄ. Dane te będą wykorzystane wyłącznie na potrzeby kontaktu.

Dziękujemy za przesłanie!

Warsztaty dla rodziców odbywają się w Centrum Terapii Łąka Wrażliwości, gdzie odbywa się także dogoterapia. Jeśli Pani/Pan jest uczulony/uczulona na sierść psa odradzamy zapisanie na warsztat lub wyłącznie za zgodą lekarza - o fakcie koniecznie należy poinformować prowadzących wcześniej (najlepiej przez formularz). Może się zdarzyć, że na terenie obiekty będzie pies - jeśli u Pani/Pana występuje fobia przed psami, koniecznie należy poinformować o tym wcześniej (najlepiej przez formularz).

bottom of page