top of page
1.png

Stres rodzicielski

Rodzice doświadczają stresu, lęku, zmartwień i morza różnych emocji w związku z tym, co dzieje się (lub może się dziać) z ich dziećmi. Wielu rodzicom trudno znaleźć czas na rozwijanie umiejętności dbania o siebie. W tygodniu jest przedszkole/szkoła, zajęcia popołudniowe, lekarze, terapeuci, zadania domowe, gotowanie. Jeśli w Twoich myślach pełno jest zmartwień o dziecko, masz poczucie bycia niewystarczająco dobrą lub dobrym...

 

Daj sobie szansę!

Warsztat dedykowany jest szczególnie rodzicom dzieci z niepełnosprawnościami oraz tych w spektrum autyzmu (autyzm, zespół Aspergera) jednak każdy rodzic będzie mógł z niego skorzystać. Kierowany jest do rodziców dzieci (choć rodzice nastolatków też będą mogli zabrać coś dla siebie).

- 4 spotkania po 2 godziny;

- sesje w soboty co 2 tygodnie;

- małe grupy od 4 do 10 rodziców;

- prowadzący z doświadczeniem pracy z dziećmi z ASD;

- warsztat oparty o Terapię Akceptacji i Zaangażowania;

- oparty na dowodach naukowych (potwierdzona efektywność interwencji ACT wobec rodziców).

Cena od osoby: 500 zł.

Dla grup zorganizowanych (10 osób) możliwość dojazdu w okolicach Rybnika (Wodzisław Śl., Racibórz, Jastrzębie, Żory, Gliwice, Orzesze).

Od kiedy rusza nowa grupa?

Kiedy tylko pojawi się wystarczająca grupa chętnych, otrzymają oni informację o proponowanych datach spotkań. Po potwierdzeniu terminów przez zainteresowanych rozesłany zostaje e-mail z prośbą o dokonanie opłaty przelewem lub w dniu pierwszego spotkania. 

bottom of page